"Your Conduit Partner"

О нас

banner-about

Kablo Koruma Sistemlerinde Kalitenin Geçmişi Hakkında

"Farkındalık Yaratmak"

2000'li yılların başından itibaren, defolu veya hurda materyaller ile üretilmiş kalitesiz malzemeler, elektrik gibi hata kabul etmeyen bir sektörde kullanılmaya başlanmış ve günümüz itibariyle sözde proje maliyetlerini en düşük seviyede tutma amacıyla işinde ehil olmayan kişi ve kurumlar tarafından kullanılmaya devam edilmektedir. İşte bu olumsuz durumu tersine döndürmek, elektrik tesisatlarında kalitesiz ve standart dışı malzeme kullanımının önüne geçebilmek amacıyla, Fleksan Kablo Koruma Sistemleri 2005 yılında doğmuş, 2006 yılında Fleksan ticari markası olarak Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir.

"Malzeme Kalitesi -> Proje Kalitesi -> Hayat Kalitesi"

Fleksan markalı bir ürün, standardına en uygun materyal ile yüksek teknoloji şartları altında, malzeme farklılığına göre tam yetkili yurtiçi ve yurtdışı sertifikalandırma kuruluşları tarafından, gerçek testlere tabi tutulup sertifikalandırılmıştır. Ayrıca ürünlerimiz, kendi bünyemizde mühendislerimiz tarafından zorlu testlere tabi tutulup sürekli olarak denetlenmektedir.

Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde, üretim maliyetlerini düşük tutmak amacıyla bazı üreticiler tarafından kullanılan hurda plastik, kırma plastik, kalaylı sac teneke, düşük kalitede zamak (özellikle Çin'de), bakır oranı düşürülmüş pirinç (sarı) vs. gibi hammaddeler kesinlikle kullanılmamaktadır.

"Küçük Bir Rica"

Tek beklentimiz, standart dışı ve kullanım amacına uygun olmayan, çevreye zararlı materyaller ile üretilmiş kalitesiz ürünleri tercih etmeyerek, insana, çevreye ve projenize saygı göstermeniz.

Fleksan Ailesi